Veľkonočné tvorivé dieľne

Veľkonočné tvorivé dielne priniesli radosť aj farby jari !

Dňa 12. apríla sa pod vedením vychovávateliek v Centre voľného času v Hurbanove konali obľúbené veľkonočné tvorivé dielne. Zúčastnilo sa ich 9 detí, ktoré počas dopoludnia vytvorili krásne jarné dekorácie a užili si príjemné chvíle plné kreativity.

Deti najskôr maľovali kraslice, potom si z drevených paličiek od nanukov vytvorili farebnú okennú ozdobu. Pokračovalo sa výrobou závesnej jarnej dekorácie – veselého vtáčika s motýľmi a kvetmi. Následne si deti vyskúšali maľovanie na slané modelovacie cesto, čo prinieslo veľa radosti a tvorivého experimentovania. Na záver si vytvorili kvet z korálok, ktorý si odniesli domov ako krásnu pamiatku.

Ako poďakovanie za ich šikovnosť a nadšenie boli deti na záver odmenené džúsikmi a sladkou maškrtou, čo umocnilo príjemnú atmosféru celého dopoludnia.

Tvorivé dopoludnie prinieslo nielen nové zručnosti, ale aj množstvo radosti a nezabudnuteľných zážitkov. Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili, a tešíme sa na ďalšie spoločné podujatia!